Naša spoločnosť sa zaoberá predajom náhradných dielov na nákladné vozidlá, so špecializáciou na vozidlá značky IVECO. V ponuke máme kompletný sortiment originálnych náhradných dielov, ako i alternatívne náhradné diely od značkových výrobcov. V tejto súvislosti priamo spolupracujeme s dodávateľmi originálnych náhradných dielov na vozidlá značky IVECO, s renomovanými výrobcami alternatívnych náhradných dielov a ich výhradnými dodávateľmi, čím sa snažíme zabezpečiť pre zákazníkov konkurencieschopné a realistické ceny.

V našej ponuke je momentálne vyše 6000 skladových položiek, pričom ich počet neustále dopĺňame vzhľadom na požiadavky našich zákazníkov.

U nás je možné zakúpiť náhradné diely (originálne náhradné diely ako i náhradné diely vyhovujúcej akosti) na všetky typy vozidiel IVECO : IVECO DAILY, IVECO EUROCARGO, IVECO STRALIS, IVECO TRAKKER.

Pre všetkých našich zákazníkov poskytujeme odborné poradenstvo s identifikáciou požadovaných dielov, s využitím hlbokých znalostí našich predajcov s viac ako 10 ročnou praxou v odbore.

História

Spoločnosť FerMi s.r.o. bola založená v roku 2008. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom náhradných dielov na nákladné vozidlá, so špecializáciou na vozidlá značky IVECO. Svojim profesionálnym prístupom k požiadavkám všetkých zákazníkov, kvalitou predávaných náhradných dielov a precíznym dodržiavaním zmluvných podmienok s obchodnými partnermi si získala stabilné postavenie na trhu spomedzi predajcov náhradných dielov.

Prečo FerMi s.r.o. ?

Široké portfólio náhradných dielov

V našej ponuke je viac ako 6 000 skladových položiek a ich počet sa neustále zvyšuje vzhľadom na požiadavky našich zákazníkov.

Sme pri vás, keď to potrebujete

Poskytujeme odborné poradenstvo pri identifikácii a zaobstarávaní náhradných dielov.

Kvalita za skvelé ceny

Tým, že priamo spolupracujeme s dodávateľmi originálnych náhradných dielov na vozidlá značky IVECO, s renomovanými výrobcami alternatívnych náhradných dielov a ich výhradnými dodávateľmi, dokážeme pre našich zákazníkov zabezpečiť tie najlepšie ceny.

Doprava do 24 hod

Tovar zo skladových zásob doručujeme v pracovných dňoch do 24 hodín.

Spokojný zákazník je pre nás alfou a omegou

Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste. Našou pridanou hodnotou sú odborné skúsenosti, profesionalita a zodpovedný prístup.

Sme spoločensky zodpovední

Vo svojej firemnej stratégii zohľadňujeme sociálne, etické a environmentálne aspekty podnikania.

Stabilné postavenie na slovenskom trhu

Už od roku 2008 sme svojím profesionálnym prístupom k požiadavkám našich klientov získali stabilné postavenie na trhu medzi predajcami náhradných dielov.

Základné imanie a rozsah jeho splatenia

Spoločnosť FerMi s.r.o. informuje verejnosť, že výška základného imania spoločnosti je 6640 EUR a rozsah splatenia základného imania je 100%.

Výpis z Obchodného registra na stiahnutie